Recenze AXE

Přidáno: 23. června 2010

• nádherná vůně, která umí podmanit
  • moderní design obalu
  • nezanechává bílé skvrny
  • dlouhotrvající ochrana - přítelovo tričko někdy voní i po vyprání
  • k dostání i sprchový gel a voda po holení ve stejné vůni
  • trochu vyšší cena

Když by mi někdo před pár lety řekl, že bude k dostání deodorant s vůní čokolády, tak bych se mu asi vysmála, natolik by mi to připadalo nereálné. Ale doba pokročila a díky Axe se sen stal realitou. Deodorant ve spreji s nádhernou, čokoládovou vůní skutečně existuje a jako bonus lze dokoupit i sprchový gel a vodu po holení. Přítelovi tenhle deodorant spolu se sprchovým gelem kupujeme pravidelně. Ani nevím, jestli si ho oblíbil tak jako já..ale vůně je prostě dokonalá. Obal je moderně laděn a ani za poměrně dlouhou dobu používání jsem si nevšimla, že by sprej zanechával bílé skvrny. Čeho jsem si ale všimnout stačila je fakt, že dokonale chrání před pachem z potu - vůně je z trička někdy cítit i po vyprání. Cena, za kterou je tento deodorant k dostání je trochu vyšší, než bývá zvykem, ale i tak si myslím, že se vyplatí zainvestovat.

Přidáno: 22. června 2010

• Excelentní a jedinečná vůně
  • Dlohodobá svěžest
  • Elegantně jednoduché balení
  • Štípe
  • Nevoní tak silně a dlouho jako sprcháč AFRICA

Je to jednoduché. Mám deodorant, mám také sprchový gel a obojí se povedlo na jedničku a také to patří do mé stálé výbavy. Pak není jiné cesty, než se vrhnout i na vodu po holení, té samé značky a řady.
Kdoví, třeba časem páni chemici vygómají i pastu na zuby a žvýkačku. Určitě si je také koupím.
K té vůni: jsem přesvědčen, že je to silný výtažek z exotických dřevin a nejaké pralesní rostliny. Vůně je absolutně nebodobná čemukoliv, co jsem kdy doposud cítil. Je podmanivá a snadno Vám vleze pod kůži. Okolí na tuto vůni reaguje okamžitě a veskrze kladně. Není ale nijak extra ostrá či snad čpivá. Prostě tak akorát.
Pokožka je po nanesení velice příjemně sametová, ale pravdu na svět nesu, trochu štípe .... no asi jako pitralon. Ale to mi nevadí, protože ostatní klady mnohonásobně tuto chybku převažují. A jinak já ho koupil za 129,- beze slevy.

Axe Africa Men sprchový gel 250 ml

Axe Africa Men sprchový gel 250 ml

Přidáno: 22. června 2010

(naposledy upraveno 22. června 2010)

• Excelentní a jedinečná vůně
  • Dlohodobá svěžest
  • Dlouhodobá vůně
  • Extravagantní balení
  • Pěnění
  • Stačí malé množství
  • Za 50,- by byl lepší, ale jinak si nestěžuji

Toto je můj "NAMBR VUAN"
Nebojte, není to Vietnamský povzbuzovač erekce z nějaké tajemné africké rostliny !!!
Jen jsem chtěl naznačit, že tento sprchový gel má hned několik jedinečností a NEJ.
1. Naprosto, ale opravdu naprosto skvělá, bohatá, extravagantní a ojedinělá vůně, je asi to největší lákadlo, které mě přitáhly za nos, aniž bych onehdy vůbec tušil co to je. V práci ve sprchách to asi týden naprosto skvěle vonělo a já nevěděl co to bylo zač. Pak ale přišel den "D" a já hned po práci mazal do drogerky, kde jsem bez váhání vystřelil 70,- kaček za AXE AFRICA a upaloval domů abych se těšil na další sprchu.

2. Velmi dlouhodobý účinek svěžesti i vůně je absolutně jedinečný. Ona parfémová složka sprcháče, je neuvěřitelně silná a vpije se vám hodně hluboko do pórů. To dokonce tak extrémě, že i po hodině v bazénu, v chlorované vodě jako ďas, vůni cítíte. No fakt, taky nekecám (ze slavné reklamy :-)) ... )

3. Vůni ocení a okamžitě zaregistrují všechny dvounohé kočky a šťabky v okolí.

Takže pánové, naberte kurs DROGERIE a kutálejte chrchláky po kasách, velmi dobrá investice !

point point

Přidáno: 31. května 2010

• Příjemná a hlavně dlouhotrvající vůně
  • Dezinfikuje obličej
  • Velké balení
  • Nízká cena
  • Vůbec nic jsem nenašel

AXE Africa Voda po holení vyniká dlouhotrvající a příjemnou vůní. Lahvička s vodou po holení je ještě v papírové krabičce. Objem je 100 militrů což je standardní balení. Vůně voní moderně po citrusech a koření. Svým charakteristickým složením je vhodná jak pro mladší tak i starší ročníky. Byl jsem s ní spokojen a určitě mohu doporučit ostatním.

Přidáno: 24. ledna 2010

(naposledy upraveno 24. ledna 2010)

• vůně
  • vlastně nic

AXE Temptation Deo spray 150 ml s čokoládovou vůní je velice příjemné na tělo. Využívám ho každé ráno po vysprchování a vydrží celý den. Hlavní výhody tohoto deodorantu jsou že dlouho vydrží,příjemně voní a velice se s ním cítím dobře.
Je špatné si ho dát moc,protože pak teče po těle,ale to je u všech deodorantů.
Jsem s ním velice spokojen a doporučuji.

Přidáno: 18. prosince 2009

(naposledy upraveno 18. prosince 2009)

• Nádherná vůně a mému muži nejvíce sluší!Je hned ještě přitažlivější!!
  • vyšší cena

Budu ji kupovat i nadále!!

Přidáno: 23. září 2009

(naposledy upraveno 30. září 2009)

Když si k tomu přovoním, tak cítím vůni deodorantu AXEKdyž si k tomu přovoním, tak cítím vůni deodorantu AXEKdyž si k tomu přovoním, tak cítím vůni deodorantu AXEKdyž si k tomu přovoním, tak cítím vůni deodorantu AXEKdyž si k tomu přovoním, tak cítím vůni deodorantu AXEKdyž si k tomu přovoním, tak cítím vůni deodorantu AXE

Přidáno: 20. června 2009

• Absolutně neporovnatelná exotická vůně
  • Velmi dlouho drží
  • Decentní design balení

Tak tento kousek je můj nej,nej favorit. Silně kořeněná, exotická vůně s příměsí vzácných dřevin. Přesto však není protivná a silná jako když přijede Ruský zájezd. Já jsem jej koupil onehdá omylem a dnes jsem za ten omyl šťastný. Vůně drží velmi dlouho, ženy jsou z ní odvázané a neexistuje taková, která by si Vás nevšimnula. Nic podobného a to ani vzdáleně, na Českém trhu nenajdete.
Ještě dokonalejší je jen sprchový gel toho samého názvu. Na něm mně uchvátilo i to, že po hodině a půl v bazénu (kondiční plavání) stále voní. To je k nevíře za tak málo peněz. Ačkoli cena 108,- Kč zde, na stránkách Heuréky je opět nějak vysoká. Kupuji jej za 69,- Kč a v akci se mi poštěstilo a koupil 2+1 za 149,-. Ukořistil jsem poslední multipack, jinak bych koupil alespoň 3.
Ještě se dělá i toaletní voda a voda po holení, ty ale zatím ještě nemám. Doufám ale že se mi brzy zadaří a dojde i k jejich otestování.
Zatím přeji všem velmi nevšední zážitek s tímto recenzovaným výrobkem. Určitě se nenapálíte, pokud se rozhodnete pro jeho koupi.

Zobrazuji 401 - 408 ze 408 recenzí 1...17 18 19 20 [ 21 ]